automatyka w dobrej formie

Automatyka przemysłowa - kompleksowe rozwiązania.

biuro@v8automatyka.pl
serwis 516-124-557 serwis@v8automatyka.pl
zapytania i oferty 724-047-193 oferty@v8automatyka.pl
budowa maszyn 575-678-660 maszyny@v8automatyka.pl

ul. Lubelska 32E
10-409 Olsztyn

PRACA

Inżynier ds. automatyki | Konstruktor maszyn| Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Inżynier ds. automatyki

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w młodym i energicznym zespole
  • Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od stanowiska i wyników pracy

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników przemysłowych PLC, (Siemens, Allen Bradley)
  • Tworzenie aplikacji systemów wizualizacji HMI, SCADA
  • Udział w uruchamianiu systemów sterowania oraz szaf sterowniczych na terenie całej Polski i nie tylko
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizowanych projektów, przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń z zakresu funkcjonalności wdrażanych systemów dla działów utrzymania ruchu
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem w zakresie przeprowadzanych prac

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki związane z automatyką, mechatroniką, robotyką, informatyką przemysłową
  • Podstawowe doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikacje w mowie i piśmie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy

Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP, znajomość programów eplan i see electrical, znajomość zagadnień związanych z sieciami przemysłowymi, samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Konstruktor maszyn

Oferujemy

  • Projektowanie nowoczesnych linii produkcyjnych oraz maszyn pod zamówienie klienta,
  • Udział w audytach bezpieczeństwa maszyn oraz linii produkcyjnych
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej oraz technologicznej
  • nadzór autorski przy wdrożeniu

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość oprogramowania do projektowania: SolidWorks, CAD, itp.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będą dokładność, sumimenność, umiejętność pracy w grupie, samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Oferujemy

  • Wsparcie doświadczonych członków zespołu w okresie próbnym

  • Pozyskiwanie klientów z rynku polskiego jak i rynków zagranicznych
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji handlowych
  • Bieżąca obsługa rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących oraz zapytań elektronicznych
  • Aktywna obsługa dotychczasowych nabywców usług i produktów
  • Przygotowanie, realizacja i aktualizacja harmonogramu projektu
  • Zarządzanie projektami oraz współpraca z innymi uczestnikami projektów (projektantami, konstruktorami, działem produkcji, ekipami montażowymi itd.)
  • Dbanie o markę Firmy i rozwój sprzedaży (uczestnictwo w spotkaniach, prowadzenie negocjacji).

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Komunikatywność, proaktywność i umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na realizację celów
  • Biegła obsługa komputera

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży automatyki i mechaniki przemysłowej, dokładność, sumienność, samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.